Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Президент України запропонував Раді нових членів ЦВК

​Президент України запропонував Раді нових членів ЦВК
110536 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неявний представник Петра Порошенка у ВР Ірина Луценко повідомила, що в парламент було внесене змінене подання щодо призначення кандидатів на займання посад в ЦВК.

На даний момент головою держави запропоновано 14 осіб.

За словами Ірини Луценко,серед представлених чотирнадцяти діячів наявні: кандидат від фракції «Батьківщина», а також кандидатури, які були внесені на розгляд ще 7 листопаду.

Також невдовзі має бути винесений ще один кандидат. На сьогодні Опозиційний блок запропонував три особи, серед яких має бути обрана одна.

Як відомо, голова української держави вніс певні зміни: замість обраної попередньо Надії Синиці у переліку з’явився Андрій Євстігнєєв.

Раніше спікер парламенту Андрій Парубій наголошував, що рішення стосовно встановлення переліку осіб ЦВК є вкрай «важливим і для суспільства, і для наших міжнародних партнерів».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення