Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Заступник міністра юстиції Ірина Садовська відкрила на Одещині Open Space

Заступник міністра юстиції Ірина Садовська відкрила на Одещині Open Space
112648 ПЕРЕГЛЯДІВ

У м. Подільськ Одеської області заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська відкрила центр надання послуг у сфері державної реєстрації Open Space.

Це вже 36 центр такого формату в Україні, де громадяни можуть отримати послуги у сфері державної реєстрації у скорочені строки.

"Відсьогодні жителі Подільська зможуть швидко та на якісному рівні отримати необхідні послуги під час подачі заяв та отримання повторних документів", - зазначила Ірина Садовська.

Громадяни зможуть отримати у центрі Open Space наступні послуги:
- зареєструвати народження дитини;
- подати заяву на реєстрацію шлюбу;
- подати заяву на розірвання шлюбу;
- подати заяву про зміну імені;
- отримати повторні документи (свідоцтво про народження; свідоцтво про шлюб; свідоцтво про розірвання шлюбу; свідоцтво про зміну імені; свідоцтво про смерть);
- отримати витяг з ДРАЦС.

У тому, що це відбуватиметься швидко та якісно вже сьогодні переконалися перші відвідувачі центру, які протягом 15 хвилин отримали усі необхідні документи.

Open Space у м. Подільську знаходиться за адресою: проспект Шевченка, 16. 
Ласкаво просимо!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення