Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Одеська юстиція взяла участь у фестивалі «Місто професій»

Одеська юстиція взяла участь у фестивалі «Місто професій»
28856 ПЕРЕГЛЯДІВ

Суботній день – 21.09.2019. видався для юстиції Одещини дуже веселим та продуктивним, адже представники управління мали змогу взяти участь у фестивалі «Місто професій», який відбувся в парку ім. Т.Г. Шевченка.

Проект «Місто професій» -  це можливість для діток спробувати себе у всіх представлених на фестивалі професіях: нотаріусів, пожежників, працівників торгівлі, виконавців і безліч інших та отримати відмітки про здобуту професію у спеціальному паспорті.

Працівники Головного територіального управління юстиції в Одеській області представили для відвідувачів три напрямки роботи: державну реєстрацію актів цивільного стану, виконання рішень судів та нотаріальну сферу.

Маленькі працівники мали змогу самостійно оформити шлюб, зареєструвати народження, виконати рішення суду про сплату аліментів, посвідчити договори, а також зіграти власне весілля, змінити ім’я  та інше.

У результаті і гості свята, і працівники юстиції отримали море позитивних емоцій та нових знань.

Сподіваємося, що напрямки роботи управління юстиції зацікавили юних відвідувачів і вони обов'язково у майбутньому оберуть саме такі професії для себе.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення