Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Одесі відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

В Одесі відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
29157 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Одеській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів Одеської облдержадміністрації, представники органів державної влади та громадські діячі.

Учасники обговорили питання надання безоплатної первинної правової допомоги населенню регіону та підвищення рівня обізнаності молоді щодо негативних наслідків нелегальної зайнятості.

Значну увагу присутні приділили реалізації кампанії «Стоп булінг», що проводиться в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк проінформував присутніх про підсумки проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, який тривав  з 16 по 20 вересня.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення, якими визначено шляхи реалізації подальшого розвитку правової освіти Одещини. Зокрема, вирішено прийняти до складу Одеської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення нового члена - Міжнародний конгрес із захисту прав і свобод громадян «Щит».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення