Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Керівник юстиції Одещини взяв участь в засіданні круглого столу, присвяченому забезпеченню допомоги постраждалим від торгівлі людьми

Керівник юстиції Одещини взяв участь в засіданні круглого столу, присвяченому забезпеченню допомоги постраждалим від торгівлі людьми
85160 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник юстиції Одещини Руслан Сауляк взяв участь в засіданні круглого столу, присвяченому темі ідентифікації та забезпеченню допомоги постраждалим від торгівлі людьми, дітям без супроводу, особам з дітьми, які перебувають в кризовій ситуації, і особам без громадянства.

 Захід відбувся в Одеській обласній державній адміністрації за ініціативи ГО «Верітас» у партнерстві з представництвами Міжнародної організації з міграції в Україні та Молдові.

Учасники обговорили наступне:

- актуальні питання попередження торгівлі людьми;

- стратегія виявлення, ідентифікації і повернення громадян Молдови у відповідності зі змінами ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»;

- ключові аспекти ідентифікації та документування осіб без громадянства, виявлених у складних життєвих обставинах: з’ясування особи, документування, легалізація;

- розробка спільного плану транснаціональної взаємодії з Процедури ідентифікації та забезпечення захисту і допомоги постраждалим від торгівлі людьми, дітям без супроводу, особам з дітьми, які знаходяться у кризовій ситуації і особам без громадянства.

Зазначимо, що міжнародне співробітництво України та Республіки Молдова з питання надання правової допомоги врегульовано Конвенцією про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року та Договором між Україною і Республікою Молдова про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах, підписаним 13 грудня 1993 року.

Відповідно до Конвенції відділами ДРАЦС ГТУЮ в Одеській області протягом першого півріччя 2019 року  направлено 106 клопотань про надання правової допомоги та 44 звернення громадян щодо витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану з Республіки Молдова та виконано 154 клопотання про надання правової допомоги та 15 звернень громадян щодо витребування документів про державну реєстрації актів цивільного стану із України до Республіки Молдова.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення