Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

60 років разом: одесити відсвяткували ювілейне діамантове весілля

60 років разом: одесити відсвяткували ювілейне діамантове весілля
85250 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Малиновському відділі ДРАЦС відбулася надзвичайна подія: пара, яка прожила 60 років разом, повторно обмінялася шлюбними обітницями.

Ювіляри Георгій Васильович та Ганна Василівна познайомилися у 1956 році, а через 3 роки офіційно зареєстрували свій шлюб.

Минуло 60 років. Одна із доньок пари  вирішила подарувати батькам емоції, які вони відчули в день свого весілля, та організувала урочисту реєстрацію діамантового ювілею.

Послуга «Ювілейне весілля» була запроваджена Міністерством юстиції України в 2018 році. Завдяки їй будь-яка сімейна пара,  незважаючи на те, прожили вони у шлюбі 1 рік чи 60, може нею скористатися.

«Найголовніше у подружньому житті –  вірність, довіра та кохання! Потрібно працювати над відносинами, а головне любити! І тоді  60 років проходить як один день», - поділилися досвідом ювіляри.

Привітали пару з цією надзвичайною датою начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області  Руслан Сауляк, начальник Управління державної реєстрації Юрій Чердинцев, директор Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська та представник Малиновської районної адміністрації Ганна Миколайчук.

«Ювілейне весілля» – це відновлення почуттів. Ми показуємо, що в Україні розвинені сімейні традиції та цінності. Дуже важливою є популяризація таких подій серед молоді, адже родинні цінності – це дуже важливо, вони є основою держави. Ми хочемо, щоб молодь цим надихалася та ставила собі у приклад», - прокоментував очільник юстиції Руслан Сауляк.

Бажаємо нашим ювілярам міцного здоров’я та ще довгих років щасливого подружнього життя!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення