Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Одещині у неплатника аліментів відібрали половину будинку в рахунок погашення боргу

На Одещині у неплатника аліментів відібрали половину будинку в рахунок погашення боргу
169879 ПЕРЕГЛЯДІВ

На виконанні у Кілійському районному відділі ДВС перебувало провадження про стягнення аліментів з батька на утримання неповнолітніх доньки та сина.

У зв’язку з тим, що заборгованість по сплаті аліментів перевищила суму платежів за 1 рік, державним виконавцем на боржника було накладено штраф у розмірі 20 %.

Також було складено протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, що полягало у несплаті аліментів.

Постановою Кілійського районного суду Одеської області боржника було визнано винним у вчиненні правопорушення та призначено покарання у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт.

Оскільки батько і надалі ухилявся від виплати аліментів державним виконавцем було прийнято рішення про накладення арешту на 1/2 частину житлового будинку, належного боржнику, після чого було здійснено його оцінку та передано на реалізацію.

Так як торги не відбулися, державним виконавцем було запропоновано стягувачу залишити не реалізоване майно в рахунок погашення боргу.

«Таким чином стягувач отримала житловий будинок, у якому проживала разом з дітьми, у повну власність, так як інша частина вже належала їй», - підсумував очільник юстиції Руслан Сауляк.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення