Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На 37 мільйонів гривень більше ніж минулого року – в Миколаївській юстиції розповіли про здобутки держвиконавців в напрямі стягнення аліментів

На 37 мільйонів гривень більше ніж минулого року – в Миколаївській юстиції розповіли про здобутки держвиконавців в напрямі стягнення аліментів
115414 ПЕРЕГЛЯДІВ

З початку року державні виконавці Миколаївщини стягнули майже 125 мільйонів гривень аліментів, що на 37 мільйонів більше ніж за аналогічний період минулого року і на 6 мільйонів перевищує показник 2018 року в цілому. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.
За словами начальника регіонального управління юстиції Романа Возняка, підтримувати такі високі результати дозволяють механізми впливу на безвідповідальних батьків, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває. Серед них – система економічних санкцій, запуск публічного реєстру злісних неплатників аліментів, арешт і реалізація арештованого майна, призначення суспільно корисних робіт тощо.
«Підтвердженням дієвості закону є випадки повного погашення одним платежем боргів, які не сплачувалися роками та налічували суми до 200 тисяч гривень аліментів, у Вітовському 198 тисяч, а в Корабельному районі боржник виплатив 145 тисяч боргу та майже 60 тисяч штрафу», - зауважив очільник Миколаївської юстиції.
Відзначимо, що з початку дії законів #ЧужихДітейНеБуває, а саме з 06 лютого 2018 року в регіоні стягнули вже майже 240 мільйонів гривень.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення