Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

З початку року держвиконавці Миколаївщини стягнули понад 22,5 мільйона боргів із заробітної плати

З початку року держвиконавці Миколаївщини стягнули понад 22,5 мільйона боргів із заробітної плати

З початку року держвиконавці Миколаївщини стягнули понад 22,5 мільйона боргів із заробітної плати, що на 20% більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.
Як відзначила заступник начальника Управління державної виконавчої служби – начальник відділу аналітики та статистики Олена Ткаченко, найбільші суми заборгованості стягнули з ДП «Миколаївський суднобудівний завод» - 13 360 840 грн та КП «Спеціалізоване комунальне підприємство «Гуртожиток» - 4 463 992 грн.
«Водночас, станом на 1 жовтня 2019 року серед найбільших боржників із заробітної плати залишаються такі роботодавці, як ДП «Миколаївський суднобудівний завод» та ДП «Український радіотехнічний інститут», які завинили працівникам 12,9 млн грн і 3,4 млн грн відповідно», - зауважила О.Ткаченко.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення