Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Одесі обговорили права та пільги захисників України

В Одесі обговорили права та пільги захисників України
199294 ПЕРЕГЛЯДІВ

З нагоди відзначення Дня захисника України керівник юстиції Одещини Руслан Сауляк разом з працівниками управління у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону поспілкувалися з військовослужбовцями про пільги, що гарантуються їм державою.

Спеціаліст юстиції розповіла, що учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи мають право на першочергове відведення земельних ділянок для: особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального дачного будівництва  та будівництва гаражів.

«Для того, щоб отримати земельну ділянку потрібно розробити проект землеустрою щодо її відведення. При цьому, строк розроблення проекту не може перевищувати 6 місяців», - наголосили присутнім.

Очільник юстиції привітав присутніх з Днем захисника України і висловив слова вдячності воїнам за їхню мужність, силу та героїзм, після чого вручив подяки.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення