Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє»: в Одесі відбувся І етап правового турніру для студентів

«Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє»: в Одесі відбувся І етап правового турніру для студентів
88994 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Міжнародному гуманітарному університеті відбувся І етап правового бліц-турніру для студентів «Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє», організований обласним управлінням юстиції.               

П’ять команд позмагалися за звання кращих знавців права, відповідаючи на питання про історію становлення юстиції та виконуючи різноманітні ситуаційні завдання.

Турнір складався з трьох етапів:

- надання коротких відповідей на питання щодо діяльності органів юстиції у минулому та сьогоденні;

- виконання ситуаційних завдань на правову тематику;

- дебати, під час якого учасники  готували позиції «за» «проти» та «рецензію» на новації Закону України «Про державну службу».

За результатами змагань перемогу здобула команда Juscutum, яка згодом позмагається у міжвузівському етапі конкурсу та матиме можливість стати абсолютним чемпіоном.

«Дуже важливо пам’ятати про те, що було, знати те, що є, і думати про те, як воно буде! Ви показали, що ви знаєте історію, знаєте, що відбувається зараз і дивитеся на те, що треба буде врахувати у подальшому. Дуже важливо, щоб ви це пам’ятали, коли будете у майбутньому працювати в органах законодавчої та виконавчої влади», - зауважив очільник обласної юстиції Руслан Сауляк.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення