Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Заборгованість за використання землі у прибережній зоні Святогір’я стало підставою для позову до суду

Заборгованість за використання землі у прибережній зоні Святогір’я стало підставою для позову до суду
25663 ПЕРЕГЛЯДІВ
Слов’янською місцевою прокуратурою до Господарського суду Донецької області пред’явлено позов про стягнення з підприємства заборгованості з орендної плати на суму 96 тис грн, розірвання договору оренди землі та повернення Святогірській міській раді земельної ділянки вартістю майже 4 млн грн.
 
Під час вивчення стану законності у земельній сфері прокуратурою встановлено, що у 2008 році товариству з обмеженою відповідальністю надано в оренду на 5 років з подальшою пролонгацією для будівництва і функціонування будинку відпочинку сімейного типу земельну ділянку площею 1 га.
 
Однак на сьогоднішній день підприємство землю за цільовим призначенням не використовує та упродовж трьох років не вносить до бюджету орендні платежі.  Право на повернення зазначеної земельної ділянки у власність громади прокуратура відстоюватиме у суді.
 
Наразі розгляд справи триває.
Теги: законісправедливість

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення