Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вогнеборців Дніпропетровщини направлено в Луганську область для ліквідації лісової пожежі

Вогнеборців Дніпропетровщини направлено в Луганську область для ліквідації лісової пожежі
6531 ПЕРЕГЛЯДІВ

На допомогу виїхало 10 пожежних автоцистерн та 51 рятувальник. Наразі на Луганщині залучено понад 200 надзвичайників ще й з Харківської, Донецької та Полтавської областей. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

У ніч на 8 липня зведений загін ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, до складу якого увійшли рятувальники з Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Синельникова, Жовтих Вод, а також Криничанського, Магдалинівського, Солонянського та Апостолівського районів, вирушив на допомогу в гасінні масштабної лісової пожежі до Луганщини. Вона виникла вдень 6 липня поблизу села Осколонівка Новоайдарського району на території Боровського та Охтирського лісництв. Займання швидко розповсюдилося на площі близько 50 гектарів. Зранку 7 липня пожежу було локалізовано, але через поривчастий вітер до 25 м/с та температуру повітря до +38°С загоряння виникло на території села Смолянинове Новоайдарського району. Тоді до приборкання вогню були додатково залучені сили із сусідніх областей.

Наразі осередки пожеж спостерігаються не тільки поблизу Смолянинова, а й біля сіл Капітанове та Воронове. Рятувальники евакуювали з житлових будинків с. Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» 30 осіб (з них 13 дітей) та 30 осіб відселено. Вогнем у селі Смолянинове знищено 23 житлових будинки, пошкоджено 36 житлових будинків та знищено 80 дачних будинків кооперативу «Вовче озеро». Під час гасіння пожежі виявлено тіла 4 загиблих людей, ще 9 осіб (з них 2 дітей) шпиталізовано.

Зараз на місці розпочала роботу авіація ДСНС — два літаки АН-32П. Працюють більше 600 рятувальників та 140 одиниць техніки. Розгорнуто оперативний штаб, пункт життєзабезпечення, працює оперативна група ДСНС.

Теги: пожежа,Луганська область, Дніпропетровщина,рятувальники,допомога

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео