Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині 200 балів на ЗНО отримали 27 випускників

На Дніпропетровщині 200 балів на ЗНО отримали 27 випускників
39045 ПЕРЕГЛЯДІВ

Троє з них — ще й з двох предметів. Відмінники мешкають у Дніпрі, Жовтих Водах, Кривому Розі та Кам’янському. Сім 200-бальних сертифікатів ЗНО отримали випускники обласних ліцеїв. Про це повідомляють у пресслужбі Дніпропетровської облдержадіміністрації.

Випускники області відзначилися кращим результатом з семи предметів – з математики, фізики, української мови та літератури, англійської мови, історії України, біології, хімії.

«Цьогоріч випускники Дніпропетровщини показали справжній «клас» на зовнішньому незалежному оцінюванні. 27 хлопців та дівчат здобули найвищий бал, а троє з них – ще й з двох предметів одразу», — зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький.

Загалом цьогоріч 447 абітурієнтів склали основну сесію зовнішнього незалежного тестування на максимальний бал — 200 балів. Це вдвічі більше, ніж у 2019 році. Тоді ЗНО на 200 склали 274 учасники.

Теги: ЗНО,200 балів,випускники, Дніпропетровщина

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео