Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мешканці військових містечок на Дніпропетровщині нарешті будуть з водою

Мешканці військових містечок на Дніпропетровщині нарешті будуть з водою
43143 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завершується будівництво нового 15-кілометрового водогону у Новомосковському районі, який забезпечить централізованим водопостачанням 30 тис мешканців. Зокрема, вперше повністю буде забезпечене водою село Орлівщина, а також військові містечка Черкаське та Гвардійське.

Як повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць, мешканці Черкаського та Гвардійського потерпали через постійні перебої з водою, оскільки наявний водогін був збудований ще у 60-ті роки минулого століття. Його реконструкція потребувала б значних коштів, значно дешевше було збудувати новий 15-кілометровий водогін. Про що й було ухвалено відповідне рішення.

«Реалізація проєкту стартувала навесні. На сьогодні вже виконали понад 90% всіх робіт», — зазначив чиновник.

Труби прокладають від райцентру до військових містечок, через Орлівщину. Там роблять додаткову 7-кілометрову розв’язку. Залишилися останні пів кілометра. Вперше село буде повністю забезпечене водою. Старий водогін доставляв воду лише до окремих частин населеного пункту.

Після прокладання труб проведуть пуско-налагоджувальні роботи. Вже завершують будівництво насосної станції та резервуарів чистої води.
Проєкт реалізують обласним та державним коштом.

Теги: водогін,Черкаське,Гвардійське, Дніпропетровщина,централізоване водопостачання

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео