Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Лікар-інтерн, якого побили на ж/м Перемога, пережив трепанацію черепа

Лікар-інтерн, якого побили на ж/м Перемога, пережив трепанацію черепа
52095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Внаслідок обширного інсульту у 24-річного медика повністю паралізувало праву частину тіла і відняло мову. В лікарні імені Мечникова йому зробили термінову декомпресійну трепанацію черепа.

За словами головного лікаря закладу Сергія Риженка, мозок постраждалого був повністю залитий кров'ю: «Його привезли швидкою допомогою без жодного шансу на виживання. І тільки допомога талановитого лікаря-нейрохірурга Дмитра Гаруса, який в цей час був на чергуванні, врятувала йому життя».

Дмитро Гарус, відомий тим, що рятує життя українським бійцям з тяжкими пораненнями. Він видалив фрагмент черепа розміром 10 на 12 см. Тепер медики будуть замовляти спеціальну пластину, щоб встановити на це місце.

«Поки що молодий чоловік залишається у важкому стані. Він перебуває на апараті штучної вентиляції легенів, та вже є елементи свідомості. Будемо сподіватися, що одужає», — сказав Дмитро Гарус.

Попереду — ще не одна операція та тривале лікування з довгою реабілітацією. Тривалих прогнозів медики поки що не дають, але сподіваються, що їхньому колезі допоможе молодий вік і відсутність супутніх патологій. Постраждалий перебуває в реанімації і наразі усіма необхідними медикаментами забезпечений.

Теги: лікар-інтерн,побили,трепанація черепа, Дніпро,лікарня ім.Мечникова

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео