Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

19-річну вагітну дніпрянку з COVID-19 рятують в реанімації лікарні ім. Мечникова

19-річну вагітну дніпрянку з COVID-19 рятують в реанімації лікарні ім. Мечникова
66520 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вагітної діагностували двостороннє запалення легенів. На 90% лікарі впевнені, що в неї коронавірус, наразі перепровіряють результати останнього ПЛР-тесту.

«Найголовніше врятувати її життя і зробити все можливе, аби врятувати життя її майбутньої дитини», — заявив головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Загалом в обласній лікарні ім. Мечникова 11 важких хворих на коронавірус. Серед них ще одна дніпрянка на ім`я Жанна. Їй 83 роки, вона не може самостійно харчуватися, оскільки підключена до апарату ШВЛ.

Ще одну 56-річну мешканку Кривого Рогу привезли до лікарні «швидкою допомогою». Жінка була у вкрай важкому стані, оскільки потребувала ще й щоденного діалізу. Через коронавірус їй доводиться проводити цю важку процедуру не три години на добу, як зазвичай, а 11 годин. Порятунком цих пацієнток наразі займаються лікарі-реаніматологи обласної клінічної лікарні.

Теги: коронавірус,вагітна,лікарня ім.Мечникова, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео