Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донбасі Мінцифри виявило основну проблему мобільного зв’язку

На Донбасі Мінцифри виявило основну проблему мобільного зв’язку
41751 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі ситуація з мобільним зв’язком у Донецькій та Луганській областях краще, ніж була п’ять років тому, але є певні проблеми. Про це повідомляє у програмі «Офіційна розмова» Олександр Шелест, що є заступником міністра цифрової трансформації.
«Насаперед, це пошкодження обладнання. На жаль мобільні оператори і фіксовані оператори витрачають дуже великі суми коштів не на розвиток мереж, а на підтримку існуючих. Це відбувається і в тому числі через бойові дії – через обстріли. Але це також відбувається і через пошкодження мереж зловмисниками, оскільки обладнання містить кольорові і коштовні метали. На жаль є випадки, коли зловмисники демонтують їх або пошкоджують, сподіваючись здати на металобрухт. Це дуже ускладнює розвиток», - наголошує він.
Відповідаючи на запитання, який зараз зв’язок працює на непідконтрольних уряду України територіях , Шелест відповів, що наразі ніяких гарантій безпеки немає, траплялись випадки, коли у мобільних операторів просто відбирали обладнання, не даючи розвиватися, тому говорити про якісь зобов’язання владі не доводиться.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Донбас,мобільний зв’язок,Міністерство цифрової трансформації
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео