Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Через борги ДП «Дніпро-Західний Донбас» без води можуть лишитися чотири міста Дніпропетровщини

Через борги ДП «Дніпро-Західний Донбас» без води можуть лишитися чотири міста Дніпропетровщини
45343 ПЕРЕГЛЯДІВ

Підприємству частково обмежили електропостачання через систематичні порушення графіка погашення загальної заборгованості і несплату за поточний розподіл електроенергії. Загальна заборгованість становить 113,6 млн. грн. Про це йдеться у повідомленні «ДТЕК «Дніпровські електромережі».

Заборгованість держпідприємства і зупинка подачі електроенергії на обладнання боржника призведе до перебоїв з водопостачанням у Павлограді, Тернівці, Першотравенську, Синельниковому, Павлоградському та Петропавлівському районах. Відповідальність за наслідки відключення електроенергії повністю лягає на керівництво держпідприємства-боржника.

Аби врегулювати ситуацію, підприємство повинно погасити заборгованість за графіком реструктуризації боргу і сплатити послугу поточного розподілу електроенергії на загальну суму — 8 млн грн.

Теги: борги,електропостачання,водопостачання ,ДП «Дніпро-Західний Донбас»,відключення, Дніпропетровщина,ДТЕК

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео