Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі соцпрацівниці влаштували «показ мод»

У Дніпрі соцпрацівниці влаштували «показ мод»
63018 ПЕРЕГЛЯДІВ

У відділі Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування населення в Індустріальному районі відбулася демонстрація зразків корпоративного одягу для працівників соцслужб міста. Розробляти уніформу взялися ще два роки тому, навесні 2020 — почали працювати над дизайном.

Як повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради, при розробці враховували побажання самих працівників, аби їм було зручно та комфортно.

До нової уніформи увійшли брюки, сорочки, спідниці та жилети – для співробітників, які ведуть прийом громадян, а також куртки-трансформери, футболки, рюкзаки та сумки для соціальних працівників, що обслуговують підопічних безпосередньо вдома.

Планується, що нова форма в повному обсязі з’явиться наприкінці серпня. У терцентрах зазначають, що завдяки уніформі підопічні не будуть боятися пускати до своєї домівки соцпрацівників, бо будуть впевнені, що це не шахраї.

Теги: форма ,соцпрацівники, Дніпро,демонстрація,підопічні,соцслужби

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео