Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпро — на 14 місці у рейтингу найкримінальніших міст Європи

Дніпро — на 14 місці у рейтингу найкримінальніших міст Європи
66499 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпро потрапив до другої десятки рейтингу Numbeo, який визначив найкримінальніші міста Європи. Серед українських міст там також Одеса (11-е місце), Харків (24-е місце), Київ (30-е місце) та Львів (51-е місце).

Згідно з рейтингом індекс злочинності у нашому місті — 51.94, що характеризується як «помірний». Відвідувачі, які залишили свої відповіді на опитуванні, з якого і склали рейтинг, вказали, що у Дніпрі велика кількість злочинів, пов’язаних з викраденням речей з авто, корупцією та хабарництвом.

У той же час індекс безпеки склав 48.06. Відвідувачі визначили високий рівень безпеки при пересуванні містом вдень, та помірний — під час пересування у темну пору доби.

А ось у першій трійці, як не дивно, опинилися міста Великобританії — Бірмінгем, Бредфорд та Манчестер. Їхні індекси злочинності — 64.58, 63.77 та 60.18 відповідно.

Теги: Дніпро,рейтинг,кримінальне місто,Європа

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео