Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

СБУ та податкова поліція провели обшуки у Геннадія Корбана

СБУ та податкова поліція провели обшуки у Геннадія Корбана
39951 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після першої години дня четверга до нього в офіси та в квартиру в житловому комплексі «Амстердам» приїхали співробітники СБУ та співробітники державної фіскальної служби. Обшуки тривали кілька годин.

Геннадій Корбан підтвердив «Странє UA», що до нього приїжджали правоохоронці. Цитую: «Так приїхали…, з чим і якими документами, я так і не зрозумів. Вони вже два місяці сидять в Дніпрі. Обшуки по міськраді, по моїм бізнес-партнерам, по всіх пов`язаних та непов`язаних особах. Дежа-вю. Як тільки починаю займатися політпроєктами, з`являються правоохоронці в масках. Нічого не змінюється...»

Жодних коментарів слідчі на місці подій не дали, відмовився оперативно прокоментувати ситуацію і в пресслужбі Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що Геннадій Корбан наразі є головою громадською ради при міськраді Дніпра. Він також є сусідом та близьким другом міського голови Бориса Філатова.


Теги: Геннадій Корбан,обшуки,міськрада, Дніпро,Борис Філатов,СБУ

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео