Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чотири міста Дніпропетровщини без води: як вирішується ситуація

Чотири міста Дніпропетровщини без води: як вирішується ситуація
44740 ПЕРЕГЛЯДІВ

Від 6 серпня Першотравенськ та Синельникове без води, припинено водопостачання й у Тернівці, в тому числі й подача на шахти. Павлоград протримається з водою ще добу. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

Нагадаємо, міста залишилися без водопостачання через борги місцевих водоканалів за електропостачання ДТЕК.

Наразі ситуація вирішується наступним чином. Влада Першотравенська планує виділити з місцевого бюджету на погашення боргів 7 серпня 420 тисяч гривень, ще 80 тисяч — у понеділок, 10 серпня. Синельникове виплатило ще 6 серпня 250 тисяч гривень. Для підтримки водоканалу Синельникового на сесії облради має бути ухвалене рішення щодо виділення 3 млн. для погашення заборгованості.

Складною лишається ситуація у Тернівці, адже запланований 1 мільйон гривень, який мав надійти з рахунків Павлоградвугілля, так і не отриманий. Також потрібна заміна керівництва водоканалу у Павлограді, оскільки воно фактично взяло у «заручники» мешканців усіх вищеназваних міст. Вирішується питання забезпечення водою Синельникового, Першотравенська та Тернівки автономно від Павлограду.

Теги: водопостачання ,відключення, Дніпропетровщина,Павлоград,Синельникове,Тернівка,Першотравенськ,борги

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео