Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

З «Пропозиції» не виросте «Укроп»!

З «Пропозиції» не виросте «Укроп»!
40241 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпровські політичні ботаніки в особі міського голови Бориса Філатова та голови громадської ради при Дніпровській міськраді Геннадія Корбана вирішили виростити новий вид укропу. В лапках й з великої літери. Тобто, партію.

На носі місцеві вибори, ось і потрібна була партія-виручалочка на зміну тій, що почила у Бозі - партії «Укроп» (Українське Об’єднання Патріотів), популярної в 2014-15 рр. На минулих місцевих виборах коломойсько-корбановсько-філатовський «Укроп» посадив в крісло міського голови Дніпра пана Філатова; отримав в середньому по країні 7,5% підтримки виборців і до 18 місцевих рад провів 140 депутатів. Варто нагадати, що сам Геннадій Олегович від цієї політсили сходив кандидатом в міські голови Києва. Ну як сходив… по-маленькому сходив, дуже по-маленькому.

Потім пана Корбана «силовики» посадили під домашній арешт, а згодом й взагалі засудили. До речі, 6 серпня цього року в офісі та й вдома у Корбана були проведені обшуки. Що саме «силовики» шукали цього разу поки невідомо. Проте не виключено, що історія 2015-го року з подальшим порушенням кримінальної справи відносно Корбана може повторитися.

А у 2015-му після серйозного раздрайву керівного дуету Дніпра з Коломойським «Укроп» почав засихати й згодом перекочував в політичний гербарій країни, де йому тепер саме місце.

Але невгамовні Борис Альбертович з Геннадієм Олеговичем чомусь впевнені, що їм під силу шляхом схрещування різних політичних течій винайти якийсь подібний пріснопам'ятному «Укропу» популярний партійний продукт. Минулого місяця вони ребрендінгували одну з партій, яку назвали невибагливо — «Пропозиція». А для того, щоб бути більш впізнаваними серед інших партій, запустили в ЗМІ мем про свою політичну структуру. Мовляв, це «партія міських голів», до якої окрім самого Філатова — головного ідеолога цього проекту — на сьогоднішній день входить ще 4-5 очільників міст.

Згідно з замовною соціологією, яку часто-густо люблять транслювати наближені до Дніпровської міськради ЗМІ, партія «Пропозиція» в Дніпрі має рейтинг 30-40%, а сам Філатов, за словами Корбана, і зовсім популярний на всі 60%. Однак реалії сьогодення такі, що жодне партійно-політичне новоутворення, відтворене на дослідному полі міськради Дніпра «мічуріновєдами» Філатовим й Корбаном, і близько не підійде за популярністю до «Укропу» зразка 2015-го року. Для цього є об'єктивні причини.

Ідея партії «Укроп» зародилася у вересні 2014-го на піку російської агресії на Донбасі. Саме слово «укроп» тоді було синонімом українського патріота і було надзвичайно популярним серед патріотично налаштованої частини суспільства. Сьогодні ж слово «патріот», на жаль, набуває якогось негативного відтінку. Тому електоральна база «Укропу» просто рухнула і здебільшого перетекла в бік «Європейської Солідарності».

Теги: Геннадій Корбан,Борис Філатов,Укроп,партія Пропозиція,місцеві вибори

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео