Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині шахраї під виглядом банківських працівників видурювали у громадян гроші

На Дніпропетровщині шахраї під виглядом банківських працівників видурювали у громадян гроші
53888 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Новомосковську правоохоронці викрили так званий call-центр, через який шахраї заволодівали коштами довірливих громадян. «Схема», за якою діяли зловмисники, не нова: дізнавшись за допомогою спеціальних програм клієнтські бази банків, шахраї телефонували громадянам, представлялися працівниками банківських установ, та, ввівши в оману, дізнавалися коди від карток. Потім списували гроші та переводили на власні рахунки.

Як йдеться у повідомленні обласної прокуратури, з приміщення call-центру в ході санкціонованого обшуку було вилучено 25 одиниць комп’ютерної техніки, 11 мобільних телефонів, гарнітуру, Wi-Fi пристрій та письмові записи.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюється коло причетних до злочину осіб та загальна сума завданих збитків.

Теги: шахраї,телефон,картки,заволодіння коштами,Новомосковськ,банківські працівники

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео