Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокурору з Дніпропетровщини доведеться відповідати за підробку та пошкодження офіційних документів

Прокурору з Дніпропетровщини доведеться відповідати за підробку та пошкодження офіційних документів
41967 ПЕРЕГЛЯДІВ

Начальник відділу однієї з місцевих прокуратур спочатку склав апеляційну скаргу від імені колеги, а потім, замітаючи сліди, зіпсував підпис на ній. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Слідчі ДБР повідомили про підозру прокурору, який підозрюється у службовому підробленні, тобто складанні і видачі завідомо неправдивих документів та в умисному пошкодженні офіційного документу.

Як встановило слідство, у грудні 2019 року начальник відділу однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області, переслідуючи власні інтереси, без відома свого колеги, але від його імені, склав апеляційну скаргу. Вона стосувалася ухвали суду про відмову в задоволенні клопотання про арешт майна у одному із кримінальних проваджень. Скаргу направив до суду, що спричинило зупинку повернення вилученого майна до прийняття рішення по суті, а також необхідность перевірки апеляційної скарги на відповідність вимогам КПК України суддею-доповідачем.

«У подальшому, в приміщенні суду підозрюваний за рахунок своїх повноважень отримав доступ до матеріалів апеляційної скарги, яку ж сам і готував, та зіпсував її, — повідомляють у ДБР. — А саме пошкодив підпис особи на документі штемпельною фарбою».

Якщо вину прокурора буде доведено, йому загрожує від 34 000 до 68 000 гривень штрафу або обмеження волі строком на три роки, з позбавленням права обіймати певні посади.

Теги: прокурор,ДБР, Дніпропетровщина,підозра,підроблення документів

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео