Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Стратегія пограбування Дніпра

Стратегія пограбування Дніпра
17541 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чи можна грабувати місто протягом 5 років каденції мера, а потім ще 10 років?

Звичайно можна! Якщо твоє прізвище Корбан, ти голова громадської ради при міськраді Дніпра, засновник фонду «Стратегія Дніпра», а твій спільник - мер цього міста Філатов. До того ж у вас куплена більшість в Дніпровській міській Раді під брендом філатовсько-корбановської партії «Пропозиція». І вже найближчим часом ця «більшість» проголосує за проект розвитку Дніпра аж до 2030 року!

Цей проект вже підготовлений для голосування депутатами на наступну сесію міськради. І тоді всі грошові потоки, скоріш за все, йтимуть саме через цей «благодійний» фонд «Стратегія Дніпра», для чого, власне, він і був створений. І ще маленький нюанс: саме від цієї організації пан Корбан увійшов до громадської ради міста та потім її й очолив.

Якщо уважно прочитати проект рішення міськради про затвердження «Стратегії Дніпра 2030», то можна побачити, що він більше схожий на передвиборчу програму кандидата в Президенти, а не стратегію розвитку міста.

Цікаво, а самі сусіди по «Амстердаму» - Філатов та Корбан - вже визначилися, хто з них піде в Президенти №7 ?!?

На найближчі 10 років долю Дніпра вони вже вирішили, та в них немає жодного сумніву, що може бути якось по-іншому.

Отже, дніпряни, перед нами постає питання: ми будемо й надалі безмовним стадом і мовчки погодимося з таким рішенням? Або може згуртуємося та разом виступимо проти цієї зграї ненажерливих бізнесменів від місцевого самоврядування? Тоді в нас буде шанс зберегти своє обличчя територіальної громади та обличчя міста, в якому ми народилися й живемо! Тільки разом ми зможемо забезпечити гідне життя своїм спадкоємцям та зробити наш Дніпро багатим і комфортним містом, містом нашої мрії!

Проте не дати себе одурачити ми можемо тільки під час виборів! Тому читаємо, аналізуємо і розуміємо – за кого будемо голосувати на місцевих виборах, а кого разом відправимо у відставку.

Вадим Мирошник

Теги: стратегія,Геннадій Корбан,Борис Філатов, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео