Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі стартує соціокультурний проєкт «Жінка і авто»

У Дніпрі стартує соціокультурний проєкт «Жінка і авто»
17201 ПЕРЕГЛЯДІВ

Його організатори вирішили привернути увагу до проблеми гендерних стереотипів щодо жінок за кермом. Він складатиметься з виставки, екскурсійної програми, жіночого автопробігу, конкурсу водійської майстерності. Про це повідомляє організатор проєкту — музей «Машини часу».

13 серпня у Дніпрі стартує музейний соціокультурний проєкт «Жінка і авто», який не тільки руйнує гендерні стереотипи та міфи, а й розповість про першу жінку Катеринославщини за кермом, про жінок-водійок таксі, міського електротранспорту, автомобілів спецпризначення.

«Усі образи жінок-водійок, що будуть представлені на виставці, гармонійно доповняться окремими образами поліціантки, пожежної-рятувальниці та автоспортсменки. Дана виставка була сформована з метою руйнування міфів про те, що автомобіль лише для чоловіків»,— зазначив директор Дніпропетровського науково-технічного музею «Машини часу» та автор проєкту «Жінка і авто» Михайло Прудніков.

Виставка, яка відкриється в музеї «Машини часу» 13 серпня, є лише початком проєкту «Жінка і авто». У музеї розроблена екскурсійна програма, у вересні відбудеться автопробіг містом та конкурс із водійської майстерності серед жінок.

Деталі виставки та умови реєстрації для участі у конкурсі водійської майстерності можна дізнатися на сайті музею.

Теги: жінка,виставка,авто ,музей,Машина часу,екскурсія, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео