Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Звернення до ветеранів АТО/ООС та волонтерів

Звернення до ветеранів АТО/ООС та волонтерів
17193 ПЕРЕГЛЯДІВ

Побратими та посестри! Ми з вами невпинно наближаємося до місцевих виборів. Хтось планує піти кандидатом в мери, хтось – кандидатом в депутати, а хтось буде працювати в одному з передвиборчих штабів. Такий вибір – конституційне право кожного, і ми не маємо права впливати на цей вибір. Скоріш за все, більшість ветеранів та волонтерів розійдуться по різним партійним штабам – «ЄС», «Батьківщини», «Голосу», «Пропозиції» тощо.

Проте є одне побажання для всіх нас. Давайте на час виборчої кампанії домовимось не використовувати в політичних цілях партій військову форму, нагороди чи розказувати про свій досвід в ЗСУ/Нацгвардії/добробатах або про свої волонтерські досягнення. Так, це був певний період в нашому з вами житті. Але ж наразі ми вже всі цивільні люди і кожен вже має свою історію. Хтось фахівець, підприємець, фрилансер, пенсіонер, безробітний… Тому використання в політичних цілях якоїсь з партій нашого минулого – нехай навіть героїчного та славетного – буде звичайною маніпуляцією.

Ми не зможемо йти всі в одній партійній колоні з причин особистого вподобання кожного, якби нам цього не хотілося. Нас вже розтягують по різних партійних «хатинках». Взяти участь в офіційних урочистостях на кшталт Дня захисника України по всій формі – так, це святе. Але тільки не для рекламних буклетів партій. Ми добре пам’ятаємо, хто і як балотувався в 2014-му, 2015-му, 2019 рр у військовій формі і що з цього вийшло.

Завдання місцевих виборів – привести до керівництва територіальними громадами досвідчених та авторитетних громадян. Якщо ти спеціаліст чи експерт в якійсь сфері життя – то рекламуй цей свій досвід. А ось козиряти своїм військовим чи волонтерським минулим, на мій погляд, це зайве. Вибори закінчаться, а втрачати свої людські відносини між собою та чубитися з-за якихось партійних вподобаннях не варто.

Якщо хтось має іншу точку зору – аргументуйте, я теж можу помилятися. Звісно, що моє звернення немає жодного стосунку до військових, хто зараз на контракті, але має бажання балотуватися до місцевої ради.

З повагою,
майор ЗСУ запасу, ветеран АТО
Сергій Цигіпа,
м.Дніпро

Теги: звернення,місцеві вибори,волонтери,АТО,ООС,учасники

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео