Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Новомосковську поновлена реставрація унікального собору

У Новомосковську поновлена реставрація унікального собору
17326 ПЕРЕГЛЯДІВ

Роботи у Свято-Троїцькому Соборі мають завершитися у 2021 році. Виняткова мистецька споруда потребує негайного закінчення реставрації, яка триває вже майже 10 років. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Новомосковської міської ради.

Ще у 2012 році львівська компанія, що виграла тендер на проведення робіт, розпочала реставраційний процес, який мав би завершитися у 2015 році. Та через брак коштів роботи велися з такими величезними перервами, що здавалося, що їх взагалі покинули. Але з`явилася надія, що процес рушив з місця: міська влада Новомосковська отримала підтримку обласної влади щодо надання допомоги у виділенні додаткових коштів замовнику робіт — департаменту капітального будівництва ОДА для поновлення та закінчення реставрації.

Свято-Троїцький Собор, що внесений до державного реєстру національної культурної спадщини України та є мистецьким твором дерев'яної архітектури, аналогів якому немає в світі, має відкритися після реставрації у 2021 році.

Теги: Новомосковськ,реставрація,Свято-Троїцький собор

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео