Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Новомосковську поновлена реставрація унікального собору

У Новомосковську поновлена реставрація унікального собору
6484 ПЕРЕГЛЯДІВ

Роботи у Свято-Троїцькому Соборі мають завершитися у 2021 році. Виняткова мистецька споруда потребує негайного закінчення реставрації, яка триває вже майже 10 років. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Новомосковської міської ради.

Ще у 2012 році львівська компанія, що виграла тендер на проведення робіт, розпочала реставраційний процес, який мав би завершитися у 2015 році. Та через брак коштів роботи велися з такими величезними перервами, що здавалося, що їх взагалі покинули. Але з`явилася надія, що процес рушив з місця: міська влада Новомосковська отримала підтримку обласної влади щодо надання допомоги у виділенні додаткових коштів замовнику робіт — департаменту капітального будівництва ОДА для поновлення та закінчення реставрації.

Свято-Троїцький Собор, що внесений до державного реєстру національної культурної спадщини України та є мистецьким твором дерев'яної архітектури, аналогів якому немає в світі, має відкритися після реставрації у 2021 році.

Теги: Новомосковськ,реставрація,Свято-Троїцький собор
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення