Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі відновлюють пляж на житловому масиві «Червоний Камінь»

У Дніпрі відновлюють пляж на житловому масиві «Червоний Камінь»
28426 ПЕРЕГЛЯДІВ

Триває розчистка водойми — тільки за тиждень знищено 7 гектарів рослинності. Роботи ведуться за допомогою машини-амфібії. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради.

Відновити популярний колись пляж біля монумента 152-ї дивізії давно мріяли мешканці житломасиву «Червоний Камінь». Хоча у минулі роки тут відпочивали й жителі сусідніх житлових масивів — Покровського та Паруса. Отримавши цього року велику кількість звернень від містян, обласна комісія з моніторингу стану водойм провела забір води на лабораторні аналізи та виконала експрес-тест якості. За результатами досліджень фізико-хімічні параметри води перебувають у нормі, а головна проблема цієї частини заливу — рясне цвітіння та невелика глибина.

Як повідомляють у облраді, після розчистки, яка наразі триває, будуть проведені повторні аналізи якості води, а у вересні — зариблення водойми.

Розчисткою займається машина-амфібія Truxor, яка має унікальні можливості для роботи в природоохоронних зонах. За тиждень вона скосила близько 7 гектарів рослинності, що заважала течії. Працювати доводиться дуже обережно, аби не зруйнувати гнізда птахів.

Теги: розчистили,машина-амфібія, Дніпро,ріка Дніпро,пляж

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео