Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині підприємець заробив на ремонті музею понад мільйон гривень

На Дніпропетровщині підприємець заробив на ремонті музею понад мільйон гривень
15048 ПЕРЕГЛЯДІВ

На папері внутрішні роботи були виконані в повному обсязі, насправді — лише частково. Офіційні документи директор підприємства підробив. Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

Багато обіцяв, але геть нічого не зробив директор одного з товариств, який взявся відремонтувати внутрішні приміщення музею. Гроші, виділені з обласного бюджету, залишилися в кишені підприємця майже у повному обсязі. А ось у підробленому офіційному документі у повному обсязі були виконані ремонтні роботи.

«Різниця між даними, відображеними в актах приймання виконаних будівельних робіт, та фактично виконаними роботами, складає понад 1,2 млн. гривень», — повідомляють у поліції.

Наразі посадовець знаходиться під цілодобовим домашнім арештом. Кримінальне провадження відкрито за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та за службове підроблення. У ході досудового розслідування встановлено, що директор заробляв не сам — до розтрати державного майна причетні ще дві службові особи.


Теги: привласнення,бюджетні кошти,директор,ремонт, Дніпропетровщина

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео