Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі відслужили святкову літургію на честь Дня Незалежності України

У Дніпрі відслужили святкову літургію на честь Дня Незалежності України
16139 ПЕРЕГЛЯДІВ

29-ту річницю Дня Незалежності українці розпочали з молебню. У храмах і церквах Дніпра ранком служили святкову літургію. Слово боже лунало і в єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість».

За Україну та її волю там молилися представники духовенства міста й області, військовокомандувачі, бійці ООС, співробітники ДСНС, представники міжнародного благодійного фонду «Солідарність» та віряни Дніпра. Богослужіння очолив керуючий Дніпропетровською єпархією архієпископ Симеон .

«Сьогодні ми з самого ранку у першу чергу помолилися за упокій тих воїнів, які віддали життя за Україну. Поклали квіти на Алеї Слави і так подякували їм за їхню любов і жертовність Україні», — розповів настоятель храму «Різдва Пресвятої Богородиці», протоієрей Віталій Лопушанський.

Капелан полку «Дніпро-1» Дмитро Поворотний зазначив, що молитва до Бога лунала, аби Він благословляв нашу країну на розквіт і єдність, благословляв на перемогу. Бо триває війна, агресор зазіхнув на нашу землю і ми чинимо опір не тільки на фронті, а й духовно.

Теги: Дніпро,літургія,День Незалежності,архієпископ Симеон

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео