Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі влаштували кінологічне свято

 У Дніпрі влаштували кінологічне свято
15296 ПЕРЕГЛЯДІВ

Двадцять дев’ятий день народження України відзначають не лише городяни, а й їхні домашні улюбленці. У Новокодацькому парку на першому майданчику для вигулу собак розгорнулось свято: виступи кінологів, танці з собаками, майстер-класи та навіть каністерапія.

Вікторія та її джек-рассел тер'єр Хлоя продемонстрували свій святковий танок.

«Сьогодні українське свято, тому український танок у вишиванці та червоній спідниці», — каже учасниця заходу Вікторія Слісарчук.

А у кінологині Світлани та її чотирилапих Хлої та Пулі сьогодні більш глобальна мета. Вони прийшли підтримати ініціативу Катерини Головачової щодо необхідності майданчиків для собак, адже у місті їх катастрофічно не вистачає. Як не вистачає і вихованих собак, які б довели людям, що собаку обов`язково треба виховувати.

Завітали до Дніпра й сертифіковані каністерапевти з Харкова. Вони познайомили дітей зі своїми собаками-терапевтами та показали їм пару дресувальних «трюків».

«Каністерапія — це метод реабілітації за допомогою собаки. Використовується він у фізіореабілітації, психотерапії, розвитку соціальних навичок, — пояснює каністерапевтка Ярослава Косогова. — До того ж, собака може бути помічником у навчанні, працювати з дітками з особливостями розвитку, допомагати у психологічній реабілітації учасників АТО».

Організаторка свята, активістка Катерина Головачова розповідає, вирішила провести такий захід, аби показати, що собачі майданчики — чудовий спосіб безпечно та весело проводити час зі своїми улюбленцями. Тому нашому місту їх потрібно якомога більше.

Чи отримають дніпряни три нові собачі майданчики — стане відомо вже у жовтні, коли оголосять результати конкурсу бюджету участі. А наявний майданчик прикрасять роботи переможців конкурсу дитячого малюнку «Місто щасливих собак».

Теги: свято ,кінологи,собаки,майданчик для вигулу,День Незалежності

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео