Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Більше сотні дніпрян взяли участь у Марші нескорених та приєдналися до «Народного віче» (ФОТО)

Більше сотні дніпрян взяли участь у Марші нескорених та приєдналися до «Народного віче» (ФОТО)
15143 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колонна ветеранів АТО, бійців «Айдару», активістів та просто небайдужих дніпрян з родинами біля 16-ої години вирушили від флагштоку поруч з Музеєм АТО Маршем нескорених до Цирку на Набережну Дніпра. В руках учасники тримали державні та червоно-чорні стяги, а також прапори з написами «Дніпро без Філатова».

Колонні, яка час від часу вигукувала гасла «Слава Україні!», «Україна понад усе!» сигналили проїжджаючі автівки і навіть водій тролейбуса.

По прибуттю на місце учасники заспівали гімн України, після чого розпочалося «Народне віче» — це один з низки заходів, організатори яких виступають проти міського голови Бориса Філатова. Декілька місцевих громадських організацій об`єдналися та вимагають ліквідації створеної очільником міста партії «Пропозиція», бо вважають, що вона фінансується за бюджетні кошти. Також активісти вимагають усунення з посад і самого міського голови, і його заступника Михайла Лисенка, допоки ті є фігурантами кримінальних проваджень щодо розкрадання бюджетних коштів.

У «Народному віче» беруть участь біля пів тисячі осіб, пряму трансляцію заходу дивіться на телеканалі D1.

Теги: Марш нескорених, Дніпро,Борис Філатов,народне віче,День Незалежності

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео