Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині звільнили з трудового рабства 172 особи

На Дніпропетровщині звільнили  з трудового рабства 172 особи
15221 ПЕРЕГЛЯДІВ

Група з 10 осіб вербувала та утримувала в «реабілітаційних центрах» соціально незахищених громадян. Наразі затримано дев’ять фігурантів, причетних до вчинення кримінального правопорушення. Про це йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури Дніпропетровської області.

За даними слідства, з метою отримання стабільного незаконного прибутку у період з лютого по серпень 2020 року злочинці вербували людей шляхом обману, використовуючи їх уразливий стан, та переховували у спеціально орендованих будинках у Дніпрі, Підгородньому та селищі Кіровському. У так званих «реабілітаційних центрах» утримували осіб з інвалідністю, літніх людей, осіб з алкогольною та наркотичною залежностями.

«Зловмисники примушували потерпілих безоплатно працювати на різних будівельних майданчиках, виконувати вантажні роботи та прибирати вулиці, при цьому грошові кошти, отримані від замовників, їм не виплачували, а розподіляли між собою», — повідомляють у прокуратурі.

Правоохоронці затримали наразі дев’ятьох фігурантів справи. Звільнені перебувають під наглядом медиків та працівників соціальних служб.

 

">

 

Теги: трудове рабство,реабілітаційні центри, Дніпропетровщина

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео