Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Аеропорт Дніпра розпочнуть будувати наприкінці вересня, - Володимир Зеленський

Аеропорт Дніпра розпочнуть будувати наприкінці вересня, - Володимир Зеленський
15644 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України очікує, що вже за місяць ми побачимо будівельні роботи. За цей час будуть проведені всі необхідні тендерні процедури. Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час робочої поїздки до Дніпра.


«Після 15 вересня буде проведено відразу більшість важливих тендерних процедур під керівництвом міністра інфраструктури Владислава Криклія — це його особиста відповідальність, — наголосив Володимир Зеленський під час брифінгу. — Відповідні органи проведуть ці тендерні процедури, і я впевнений, що ми з вами до кінця вересня вже побачимо роботи, які підуть прямо на місці».


У місті Володимир Зеленський проінспектував перебіг капітального ремонту 33-ї гімназії, на яку виділили майже 62 мільйони гривень з обласного бюджету. Також ознайомився з ходом реконструкції траси Дніпро — Кривий Ріг, яку зводять за Національною програмою «Велике будівництво». Роботи там почали у серпні. 44 кілометри дороги планують відремонтувати до кінця року. На це виділили два мільярди гривень.

 

">

 

Теги: аеропорт, Дніпро,Президент України,будівництво

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео