Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як з 1 вересня буде організоване навчання у дніпровських школах

Як з 1 вересня буде організоване навчання у дніпровських школах
14648 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно з умовами адаптивного карантину, визначений тимчасовий порядок організації навчального процесу. До того ж, школи обов`язково повинні мати медичний пункт. Про це під час брифінгу повідомила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко.

У нових умовах змін зазнав допуск до навчальних закладів, маршрути руху в приміщенні школи, режим організації харчування та графік роботи груп подовженого дня.

«Найголовніше — уникнути скупчення в закладі освіти. Будуть задіяні всі можливі входи та виходи до будівлі. Використовуватиметься розмітка на підлозі для двостороннього руху по коридорах. За класами будуть закріплені окремі навчальні кабінети. Буде розмежовано в часі початок занять та перерв для різних класів. Звичайно, у кожній школі буде по-різному, бо враховується архітектура будівлі, кількість учнів, педагогічний склад, матеріально-технічна база», — зазначила Олена Яковенко.

Для педагогів обов`язкові маски та температурний скринінг на початку робочого дня. Діти приходять до школи в масках та використовують їх під час пересування по коридорах. У кабінетах під час уроку маски можна знімати. Забезпечення масками — турбота батьків.
Після кожного уроку приміщення має провітрюватись не менш 10 хвилин, до їдальні діти ходитимуть за розкладом. Групи подовженого дня будуть працювати, але за скоригованим графіком.
У кожній школі має працювати медичний пункт, наразі 141 заклад загальної середньої освіти міста (із 154 за мережею) отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики. Водночас у 32 закладах освіти ще відкрито вакансії медичних працівників.

Теги: школа,навчальний рік, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео