Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Екскерівників тепловозоремонтного заводу Дніпра викрито на розкраданні мільйонів гривень

Екскерівників тепловозоремонтного заводу Дніпра викрито на розкраданні мільйонів гривень
14444 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незаконні оборудки були організовані у змові з посадовцями структурних підрозділів Укрзалізниці. Національному перевізнику завдано збитків на 58 мільйонів гривень. Таку інформацію оприлюднила пресслужба СБУ.

Як встановило слідство, спільники налагодили постачання та встановлення на тепловози державного підприємства неякісних та вживаних запасних частин. Неякісну продукцію під виглядом нової постачала низка підприємств, які були залучені до оборудки.

«Різницю організатори виводили на рахунки фіктивних підприємств та переводили у готівку. За висновками профільних експертів, експлуатація цих запчастин могла призвести до виникнення надзвичайних подій, зокрема травмування пасажирів та працівників залізниці», — повідомляють у СБУ.

Злочинці завдали збитків Укрзалізниці на понад 58 мільйонів гривень, наразі повідомлено про підозру 12 посадовцям керівної ланки Укрзалізниці та трьом колишнім керівниками Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу.

Теги: СБУ,розкрадання, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео