Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Понад 70 відсотків сімей на Дніпропетровщині вважають себе бідними

Понад 70 відсотків сімей на Дніпропетровщині вважають себе бідними
14946 ПЕРЕГЛЯДІВ

І майже така ж кількість мешканців області найголовнішим у житті називають здоров`я. Такі дані оприлюднило Управління статистики Дніпропетровської області у підсумках дослідження домогосподарств щодо життєвих  цінностей.

Вибіркове обстеження умов життя жителів Дніпропетровщини впродовж 2019 року визначило — головними життєвими цінностями 68,5% сімей вважають здоров`я. Майже половина родина другою важливою цінністю назвали сім`ю та дітей. На третьому місці за ступенем значущості впевненість у завтрашньому дні.

Крім того, родини мали визначити, до якого класу вони самі б себе віднесли за оцінкою матеріального добробуту. Виявилося, що бідними вважають себе 72,2% сімей, лише 2,2% визначилися як представники середнього класу. А кожна четверта родина віднесла себе до небідних, але й не до середнього класу.

При цьому кожна шоста сім`я впевнена, що за її добробут несе відповідальність і держава, і сама родина. А чверть респондентів покладає надії виключно на державу. Хоча є й небагато тих, хто бере відповідальність за свій добробут тільки на себе — таких 14,4%.

Теги: статистика,життєві цінності,бідність, Дніпропетровщина

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео