Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині викрито шахраїв, що заволоділи нерухомістю майже на 9 мільйонів гривень

На Дніпропетровщині викрито шахраїв, що заволоділи нерухомістю майже на 9 мільйонів гривень
14384 ПЕРЕГЛЯДІВ

До складу злочинної групи входили державний реєстратор, нотаріус, адвокатка та керівники комерційних структур. Наразі усім повідомлено про підозру. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції України.

Шахраї встигли заволодіти нерухомістю на 8,8 мільйонів гривень, отримавши право власності на два будинки, квартиру та нежитлове приміщення на підставі фіктивних рішень суду. При цьому вся нерухомість знаходилася у законній власності третіх осіб. Організатором шахрайської схеми виявилася 36-річна адвокатка та директорка товариства. Їй допомагали двоє керівників товариств, нотаріус, приватний підприємець та державний реєстратор.

«Вони зареєстрували майно вартістю 8,8 млн гривень на підконтрольних осіб — незахищені верстви населення. Надалі примусово їх виселили, а нерухомість продали», — повідомляють у Нацполіції.

Наразі організатору та учасникам групи повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.

Теги: шахраї,нерухомість, Дніпропетровщина

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео