Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Суд взяв перерву у справі про розкрадання грошей на ремонті Нового мосту

Суд взяв перерву у справі про розкрадання грошей на ремонті Нового мосту
15741 ПЕРЕГЛЯДІВ

Серед фігурантів справи — заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко та засновник компанії, що виконувала ремонт мосту, Михайло Беккер. Загалом судять сімох чиновників міськради.

У Красногвардійському районному суді Дніпра відбулося чергове засідання у справі розкрадання бюджетних коштів під час ремонту Нового мосту. Матеріали справи мають об`єм у півтори сотні сторінок, зачитувати обвинувальний акт почали ще 20 серпня, продовжили 28 серпня, але не закінчили. Судді взяли перерву до 5 жовтня та вирішили умов застави не міняти, арешт майна фірми-підрядника «Маст-Буд» не скасовувати. Адвокатам Михайла Лисенка та Михайла Беккера відмовили у клопотаннях.
Нагадаємо, заступника міського голови Михайла Лисенка та підрядника Михайла Беккера підозрюють у розкраданні грошей на ремонті Нового Мосту у Дніпрі — майже тридцяти мільйонів гривень. Загалом судять сімох чиновників міськради, серед яких керівники департаменту благоустрою Олексій Самілик та Ганна Москаленко.

Теги: суд,Михайло Лисенко,Новий міст, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео