Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі з 1 вересня відновлюється повноцінна робота тролейбусних маршрутів № 10 та № 12

У Дніпрі з 1 вересня відновлюється повноцінна робота тролейбусних маршрутів № 10 та № 12
13898 ПЕРЕГЛЯДІВ

Водії попереджені про безоплатний проїзд школярів у електротранспорті та знижку у 25% у автобусах. Загальну кількість транспорту на лініях обіцяють збільшити на 10-20%. Про це повідомляють у департаменті транспорту та інфраструктури.

З початком нового навчального року у місті традиційно зростає пасажиропотік. Тож, з 1 вересня відновлюється повноцінна робота до бульвару Слави тролейбусних маршрутів №10 і №12, на які виїдуть 5 та 6 машин відповідно.
У департаменті транспорту зазначають, що кількість рухомого складу на інших міських маршрутах буде збільшена вже з 1 вересня. До того ж, розпочнеться моніторинг потоку пасажирів на ключових вузлах та зупинках. За результатами в кількість рухомого складу будуть вноситися зміни.

«Усі водії ознайомлені з рішенням Дніпровської міської ради №50/54. Воно встановлює безоплатний проїзд школярів в електротранспорті та метрополітені, а в автобусах надає право на 25% знижку, за умови наявності учнівського квитка. Це рішення діє впродовж усього року, незалежно від часу доби, дня тижня та канікул», — повідомляють у департаменті.

Теги: тролейбус, Дніпро,безоплатний проїзд

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео