Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі на маршрут № 51 вийдуть автобуси великої місткості

У Дніпрі на маршрут № 51 вийдуть автобуси великої місткості
15290 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вони укомплектовані пандусами, USB-зарядками, кнопками «стоп», урнами. Автобусам понад 10 років, усі пройшли відновлювальний ремонт. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Дніпровської міської ради.

Дванадцять великих автобусів 2 вересня вийдуть на маршрут № 51, що з`єднує ж/м Лівобережний-3 та Старомостову площу. Як повідомляють у департаменті транспорту та інфраструктури, на цьому досить великому маршруті пасажири у години пік не могли сісти у маршрутки, а великі автобуси мають розв`язати цю проблему.

«Автобуси великої місткості укомплектовані системами вентиляції і деякі з них — кондиціонерами. Не дивлячись на великі розміри салону, люки дозволяють здійснювати правильну циркуляцію повітря, — зазначають у департаменті. — У салоні є пандуси та зручні майданчики для пересування людей з інвалідністю, USB зарядки, кнопки «стоп», усі необхідні поручні, урни».

Наразі у Дніпрі курсують 243 автобуси великої місткості.

Теги: великі автобуси,маршрут, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео