Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі керуватимуть районами адміністрації

У Дніпрі керуватимуть районами адміністрації
6726 ПЕРЕГЛЯДІВ

Районні ради допрацюють каденцію та будуть ліквідовані. Це дозволить значно скоротити кількість чиновників. Таке рішення ухвалили депутати міської ради Дніпра під час сесії 2 вересня.

Замість районних рад, яким залишилося працювати менше двох місяців, у Дніпрі створили вісім адміністрацій районів. Як повідомляють у пресслужбі міськради, таке рішення депутати ухвалили ще у 2018 році, аби скоротити чиновницький апарат. Та ліквідувати районні ради можна було лише з початком нової каденції місцевої влади, тобто після місцевих виборів у жовтні 2020 року.
З 26 жовтня до роботи мають стати новостворені адміністрації районів, які фінансуватимуться з міського бюджету. Вони займатимуться питаннями житлового та комунального господарства, благоустрою, молодіжної політики, культури та спорту, соціального захисту, економічного розвитку, підприємництва.

Теги: районні адміністрації, Дніпро
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення