Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У найближчі два тижні Дніпро може опинитися в «червоній» зоні, — голова облздраву

У найближчі два тижні Дніпро може опинитися в «червоній» зоні, — голова облздраву
41751 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулої доби в регіоні встановлений антирекорд — 298 випадків, з яких 240 — у Дніпрі. Така кількість хворих – наслідок масових заходів, повідомив на брифінгу голова департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Дніпро став епіцентром захворюваності на коронавірус. За кількістю нових хворих, виявлених за останню добу, Дніпропетровщина зайняла друге місце в Україні. За словами Валерія Сердюка, на жаль, ці цифри прогнозовані, бо це наслідок масових заходів. Зокрема Дня міста, де зовсім не дотримувалися заходів безпеки. Тож, кількість нових випадків невпинно зростатиме, а навантаженість ліжок вже наближається до 100%.

Аби запобігти стрімкому розповсюдженню хворобу, в регіоні введуть додаткові карантинні заходи. Їх розглядатимуть 24 вересня на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій.

Теги: червона зона, Дніпропетровщина,кількість хворих,зростання ,коронавірус
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення