Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Директор КП Дніпровської міськради заробив на каналізаційних колекторах понад 4 мільйони гривень

Директор КП Дніпровської міськради заробив на каналізаційних колекторах понад 4 мільйони гривень
48295 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посадовцю та його спільнику, який почистив колектори тільки на папері, загрожує до 12 років позбавлення волі. Але директора ТОВ, який підробив офіційні документи, треба ще розшукати — він пустився навтьоки. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Аби прибрати до рук бюджетні гроші, виділені на чищення каналізаційних колекторів, директор КП Дніпровської міської ради та керівник товариства з обмеженою відповідальністю вступили в змову та діяли за «класичною» злочинною схемою.

«Директор ТОВ склав акти наданих послуг, які містили завідомо неправдиві відомості щодо обсягу виконаних робіт, — пояснюють у прокуратурі. — У свою чергу, директор комунального підприємства міськради підписав вказані офіційні документи, внаслідок чого підряднику безпідставно перераховано понад 4,2 млн грн бюджетних коштів».

Наразі обом посадовцям повідомлено про підозру у службовому підробленні та заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в особливо великих розмірах.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу директору комунального підприємства, а директора ТОВ оголошено у розшук. Підозрюваним загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.


Теги: каналізація,Дніпровська міськрада,службове підроблення,заволодіння коштами
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення