Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Директор КП Дніпровської міськради заробив на каналізаційних колекторах понад 4 мільйони гривень

Директор КП Дніпровської міськради заробив на каналізаційних колекторах понад 4 мільйони гривень
55417 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посадовцю та його спільнику, який почистив колектори тільки на папері, загрожує до 12 років позбавлення волі. Але директора ТОВ, який підробив офіційні документи, треба ще розшукати — він пустився навтьоки. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Аби прибрати до рук бюджетні гроші, виділені на чищення каналізаційних колекторів, директор КП Дніпровської міської ради та керівник товариства з обмеженою відповідальністю вступили в змову та діяли за «класичною» злочинною схемою.

«Директор ТОВ склав акти наданих послуг, які містили завідомо неправдиві відомості щодо обсягу виконаних робіт, — пояснюють у прокуратурі. — У свою чергу, директор комунального підприємства міськради підписав вказані офіційні документи, внаслідок чого підряднику безпідставно перераховано понад 4,2 млн грн бюджетних коштів».

Наразі обом посадовцям повідомлено про підозру у службовому підробленні та заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в особливо великих розмірах.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу директору комунального підприємства, а директора ТОВ оголошено у розшук. Підозрюваним загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.


Теги: каналізація,Дніпровська міськрада,службове підроблення,заволодіння коштами

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео