Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Кривому Розі під землею залишаються 24 страйкуючі шахтарі

У Кривому Розі під землею залишаються 24 страйкуючі шахтарі
48953 ПЕРЕГЛЯДІВ

35 гірників з шахти «Батьківщина» 29 вересня піднялися на поверхню. Меморандум між гірниками та керівництвом КЗРК досі не підписаний, повідомляє голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

З 59 страйкуючих під землею залишилося 24 — це робітники шахти «Жовтнева», які вже 29 день поспіль продовжують протест, вимагаючи підвищення зарплати та покращення умов праці. На жаль, компромісного рішення щодо вимог протестувальників не знайдено. Попри поспішні заяви адміністрації, Меморандум між гірниками та керівництвом Криворізького залізорудного комбінату досі не підписаний.

29 вересня чергові перемовини на КЗРК знову зірвалися через непоступливість адміністрації підприємства. Делеговані на перемовини гірники «Жовтневої» та «Батьківщини» повернулися в шахти. А згодом протестувальники шахти «Батьківщина» у повному складі піднялись на поверхню. 24 гірники шахти «Жовтнева» залишаються під землею та продовжують протест.

Теги: шахтарі,Кривий Ріг,акція протесту,під землею,шахта «Жовтнева»
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення