Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Новомосковську затримали «колекціонера» вогнепальної зброї

У Новомосковську затримали «колекціонера» вогнепальної зброї
53943 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чоловік скуповував пістолети, револьвери, патрони та зберігав їх вдома, не маючи жодного дозволу. За небезпечне хобі йому загрожує до 5 років позбавлення волі, повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

40-річного мешканця Новомосковська затримали одразу після обшуку за місцем його мешкання, під час якого поліція виявила цілий арсенал вонепальної зброї.

«Виявлено та вилучено 8 пістолетів, 10 револьверів, 326 патронів різного калібру, 1500 гільз, пластикові пляшки з порохом, магазини, станок для виготовлення патронів та інше», — повідомляють у прокуратурі.

За даними слідства, зброю чоловік купував в мережі Інтернет, отримував звичайними посилками у поштовому відділенні та зберігав вдома, не маючи офіційного дозволу.

«Колекціонера» взято під варту, за придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу йому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Теги: зброя,без дозволу,арсенал,чоловік,прокуратура,Новомосковськ
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення