Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі патрульні затримали молодиків, які побили чоловіка та забрали телефон

У Дніпрі патрульні затримали молодиків, які побили чоловіка та забрали телефон
32167 ПЕРЕГЛЯДІВ

Повідомлення про напад на чоловіка у Соборному районі міста надійшов вночі. Екіпаж, який прибув на виклик, виявив громадянина зі слідами побоїв. Той розповів, що на нього напала компанія молодиків, яка відібрала у нього мобільний телефон.

Як повідомляє пресслужба Патрульної поліції Дніпра, екіпаж викликав швидку допомогу постраждалому, і по «гарячих слідах» розпочав пошук ймовірних грабіжників. Вже за кілька хвилин в одному з дворів сусідньої вулиці патрульні помітили підозрілу компанію з трьох осіб. Молодики, забачивши поліцейських, кинулися навтьоки. Втім, одного з них наздогнали одразу, двох — затримав екіпаж, який патрулював неподалік.

Затримані зізналися, що це вони вчинили напад, а згодом був знайдений і телефон заявника. Осіб доставили до відділку поліції.

Теги: напали,відібрали телефон,молодики, Дніпро,патрульні,затримали
Автор: d1dpua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення